Privacy Policy

SOLIDWORKS 2019 pilnā versija vēl tiek turēta noslēpumā, bet jau 15. novembrī mēs būsim gatavi Jūs iepazīstināt un parādīt tās interesantākās funkcijas un jaunākos rīkus.

Šogad, ejam pretim mērķim - tikai par un ap inženieriem svarīgāko - tehnisko daļu! Kopā pavadīsim aizraujošu dienu ar 100% fokusu uz jaunākajām SOLIDWORKS iespējām un funkcijām, ekspertu padomiem un tīklošanu - gan ar mums, PLM Group, gan ar citiem nozares uzņēmumiem.

Tiekamies seminārā!Jaunākās SOLIDWORKS funkcijas, iespējas un rīki

Padomi un paraugprakse

Jaunas zināšanas gan iesācējiem, gan peieredzējušiem lietotājiem

Brīvas sarunas neformālā gaisotnē ar nozaru speciālistiem, kolēģiem vai mūsu komandu.

Som noget nyt kan du i år følge med i hele eventet via live stream – direkte fra din computer på kontoret, i sommerhuset, hjemme på sofaen... Vi er opmærksomme på, at transporten for nogle af jer er længere end tidligere. Med live stream kan alle deltage i Danmarks største SOLIDWORKS-seminar på en helt ny måde.

Registrèr dig her og deltag via live stream

Reģistrācija, rīta kafija un sarunas

Performance and attention to details

Mēs piedāvājam mazliet vairāk kā parastas pusdienas – satiec dažādu nozaru inženierus un speciālistus, kuri ir gatavi dalīties pieredzē un pastāstīt – kā tad darīt labāk? Kā arī, mūsu speciālisti vienmēr ir gatavi produktīvai sarunai!

Design Eco System and Innovations

Pie mums ciemosies viesis ar interesantu biznesa ideju un ļoti labu tās izpildījumu

Sarunas, dzērieni un vēlreiz sarunas! Dalies ar iespaidiem par redzēto, satiec mūsu speciālistus un komunicē ar dažādu nozaru inženieriem – šis ir īstais laiks!


www.plmgroup.lv