Bezmaksas vebinārs Atklāj datu
pārvaldību mākonī
11.03.2021 11:00 - 11:30

Uzzini, kā aizsargāt savus SOLIDWORKS failus 3DEXPERIENCE platformā, izmantojot integrētu datu pārvaldības risinājumu mākonī.

Izmantojot šo risinājumu, nav nepieciešams iegādāties jaunu serveri, to iestatīt vai uzturēt. Un datiem var piekļūt no jebkuras ierīces ar interneta savienojumu.

Revīziju un izmaiņu kontrole darbojas tā, lai veicinātu produktu nonākšanu tirgū un sadarbību ar citām iesaistītajām pusēm, kā, piemēram, ar pārdošanas un produktu pārvaldības nodaļu, ražošanu vai partneriem.

Tikai 30 minūtēs uzzināsi kā sasniegt produktivitātes mērķus un iekļauties piegādes termiņos, izmantojot efektīvāku projektu un uzdevumu pārvaldību, kā arī automātiski optimizējot darbības un resursus:

    • Pārvaldi SOLIDWORKS failus mākonī
    • Apvieno cilvēkus un datus vienuviet
    • Paātrini produkta izstrādi
    • Sadarbojies izmantojot labākus rīkus
    • Racionalizē projekta vadību

Aizmirsti par datu pārvaldības radītajām galvassāpēm – pārvaldi datus mākonī. Reģistrējies vebināram, lai uzzinātu, kā to izdarīt.

Reģistrējies šodien!

11.03.2021 11:00 - 11:30 EET

Sīkdatņu politika

Mēs ceram tevi tur satikt

Māris Eiduks, PLM Group

Vocent minimum ut

Vocent minimum nec ut, per ne nobis equidem mei id

Lorem ipsum dolor sit amet, te ipsum rationibus eos. Vocent minimum nec ut, per ne nobis equidem, primis labore mei id.

Par vebināra vadītāju

Pievienojies PLM Group ekspertam Mārim Eidukam, kas ir pieredzējis speciālists visās 3DEXPIERENCE jomās – nākotnes mākoņu risinājumos. Māris iepazīstinās tevi ar jauniem veidiem kā var vienkārši pārvaldīt datus un produkta dzīves ciklu.

Nevarēsi piedalīties?

Nepalaid garām vebināru pat tad, ja nevari to apmeklēt tiešraidē. Reģistrējies jebkurā gadījumā, un mēs nosūtīsim ierakstu pēc vebināra vai ieplānosim personisku demonstrāciju, lai parādītu visu, ko vēlies uzzināt.